Timetable Dutch Valley 2019

Zie hier de timetable van Dutch Valley 2019! Wanneer staan jouw oogappels op het podium?!

Download Timetable

Maak je eigen blokkenschema via Appic en je mist geen enkele minuut van jouw favoriete artiesten!

Stel je persoonlijke timetable samen!

Mainstage

Davina Michelle 14:25 – 14:45
Yves Berendse 14:45 – 15:05
Wolter Kroes 15:05 – 15:25
Bizzey 15:25 – 15:55
Ali B, Boef, Dwight Dissels, Brownie Dutch & Silver Metz 15:55 – 16:40
Bram Krikke 16:40 – 16:45
Lange Frans 16:45 – 17:00
Samantha Steenwijk 17:00 – 17:15
Jan Smit 17:15 – 17:45
Jonna Fraser 17:45 – 18:05
Tino Martin 18:05 – 18:35
Gerard Joling 18:35 – 18:55
Nielson 19:35 – 20:20
Lil Kleine 20:40 – 21:40
Charly Lownoise & Mental Theo – 25 years anniversary 22:00 – 23:00
Host: Lange Frans  
Muzikale begeleiding: Marcel Fisser Band  

HipHop Stage

Diquenza 13:00 – 13:30
Milli 14:00 – 14:30
Blauwdruk II 14:30 – 15:00
Jacin Trill 15:00 – 15:30
DJVM 15:30 – 16:00
Vals Bezig 16:00 – 16:30
Donny Roelvink 16:30 – 16:50
Boef 16:50 – 17:20
Diquenza 17:20 – 17:40
Beats by Esko 17:40 – 18:10
Young Ellens 18:10 – 18:40
Diquenza 18:40 – 19:00
Equalz 19:00 – 19:30
Diquenza 19:30 – 19:50
Josylvio 19:50 – 20:20
Diquenza 20:20 – 21:00
Jonna Fraser LIVE 21:00 – 22:00

Go Après Ski Stage hosted by Jantjes Verjaardag

Willem de Wijs & Rob Ronalds  13:00 – 13:40
Jordy van den Boer & Sven Versteeg 13:40 – 14:00
Willem de WijsRob Ronalds  14:00 – 14:10
Roy van den Burg & Bart van Dishoeck 14:10 – 14:30
Willem de WijsRob Ronalds  14:30 – 14:40
Danny Nicolay 14:40 – 15:00
Willem de WijsRob Ronalds  15:00 – 15:10
Wesley Klein 15:10 – 15:30
Willem de WijsRob Ronalds  15:30 – 15:40
Dries Roelvink 15:40 – 16:00
Feestteam 16:00 – 16:20
Paniek in de tent 16:20 – 16:50
Pascal Redeker 16:50 – 17:10
Otto Wunderbar 17:10 – 17:40
Mart Hoogkamer 17:40 – 18:00
Willem de Wijs & Rob Ronalds  18:00 – 18:10
Snollebollekes XL, Alpenzusjes & Arjon Oostrom 18:10 – 19:00
Party Friex 19:00 – 19:30
Team TNT 19:30 – 20:00
Lawineboys 20:00 – 20:20
Willem de WijsRob Ronalds  20:20 – 20:30
Henk Dissel 20:30 – 20:50
Willem de WijsRob Ronalds  20:50 – 21:00
Zanger Kafke 21:00 – 21:20
Willem de WijsRob Ronalds 21:20 – 21:30
Jebroer 4 Life 21:30 – 22:30

Mokums Paradijs

DJ Showcees 13:00 – 14:30
Jeffrey Tanis 14:30 – 15:00
John Keijer 15:00 – 15:20
Hans Kap 15:20 – 15:40
Robert Leroy 15:40 – 16:10
Yves Berendse 16:10 – 16:30
Soraya Faber 16:30 – 17:00
DJ Showcees 17:00 – 17:15
Dries Roelvink 17:15 – 17:45
DJ Showcees 17:45 – 18:05
Samantha Steenwijk 18:05 – 18:20
DJ Showcees 18:20 – 18:30
Davey Bindervoet 18:30 – 19:00
DJ Showcees 19:00 – 19:15
Ronald Engel 19:15 – 19:45
DJ Showcees 19:45 – 19:55
Barry van Vliet 19:55 – 20:15
DJ Showcees 20:25 – 20:55
Quincy 20:25 – 20:55
DJ Showcees 20:55 – 21:05
Mart Hoogkamer 21:05 – 21:20
DJ Showcees 21:20 – 21:30

Guilty Pleasures

DJ Cor 13:00 – 14:30
Jeroen Post 14:30 – 15:30
Def Rhymz 15:30 – 16:00
Billy the Kit 16:00 – 17:00
Trafassi 17:00 – 17:30
OJKB 17:30 – 18:30
K-Liber 18:30 – 19:00
Harde Rammers 19:00 – 19:45
Jody Bernal 19:45 – 20:30
Yes-R 20:30 – 21:00
Dr. Rude 21:00 – 22:00

Love, House & Happiness! powered by Wild FM

Corné Klijn & Martin Boer 14:00 – 15:00
Bart ‘Turn Up The Bass’ Thimbles  15:00 – 16:30
DJ Jurgen House top 100 16:30 – 18:00
Erick-E 18:00 – 19:00
Soulvation 19:00 – 20:00
DJ Jean 20:00 – 21:00
Flamman & Ambraxas  21:00 – 22:00

Hollands Glorie

Emilie Sleven 13:00 – 13:30
Jay Jay Bauer 13:30 – 13:45
Sidney Bisschoff 13:45 – 14:05
Schorre Chef & MC Vals 14:05 – 14:25
Brian More 14:25 – 14:40
Danny Canters 14:40 – 15:10
Havenzangers 2.0 15:10 – 15:40
Randy Watzeels 15:40 – 16:00
Marco de Hollander 16:00 – 16:20
Sieneke 16:20 – 16:50 
Raymon Hermans 16:50 – 17:10
Jan van Est 17:10 – 17:30
Tamara Tol 17:30 – 17:50
Joeri Plaizier 17:50 – 18:10
Wesley Klein 18:10 – 18:30
Alex 18:30 – 18:50 
Nelis Leeman 18:50 – 19:10
Roy Donders 19:10 – 19:20
Gebroeders Rossig 19:20 – 19:40
Ferry de Lits 19:40 – 20:00 
Django Wagner 20:00 – 20:20
Stef Ekkel 20:20 – 20:40
Jeroen van Zelst 20:40 – 21:00
Jeffrey Heesen  21:00 – 21:20
René Schuurmans 21:20 – 21:40
Gebroeders Ko  21:40 – 22:00

Ameezing Bingo hosted by Mokum Magazine

DJ Amsterdam Big Time Crew 13:00 – 15:00
Davey Bindervoet en Barry van Vliet 15:00 – 15:10
Bingo 1: Mokumse Bingo 15:10 – 15:55
DJ Amsterdam Big Time Crew 15:55 – 16:35
Sieneke 16:35 – 16:45
Bingo 2: Songfestival Bingo 16:45 – 17:30
DJ Amsterdam Big Time Crew 17:30 – 17:50
Ronald Engel 17:50 – 18:10
Bingo 3: Vunzige Bingo 18:10 – 18:55
DJ Amsterdam Big Time Crew 18:55 – 19:15
John Keijer 19:15 – 19:25
Bingo 3: Guilty Pleasure Bingo 19:25 – 20:10
DJ Amsterdam Big Time Crew 20:10 – 21:30
scoor hier nog snel je tickets!
Share via