Timetable Dutch Valley 2018

Maak je persoonlijke time table met Appic En scoor hier nog snel je tickets!

Mainstage

Presentatie: Lange Frans  
DJ Showcees 13:00 -14:30
Kenny B 14:30-14:50
Maan 14:50-15:10
Tommie Christiaan 15:10-15:20
Lange Frans 15:20-15:40
Tino Martin 15:40-16:10
Wolter Kroes 16:10-16:30
Mr. Polska 16:30-16:50
Alain Clark o.b.v. MFB 16:50-17:20
Barry Hay 17:20-17:50
Waylon 17:50-18:20
Intermezzo 18:20-18:40
Broederliefde 18:40-19:25
Intermezzo 19:25-19:45
André Hazes 19:45-20:30
Intermezzo 20:30-21:10
Kensington 21:10-22:10
Jebroer 4 Life 22:10-22:55

Hiphop Stage

Host: Beats by Esko  
Damian Twilt 14:00-15:00
Beats by Esko 15:00-15:20
Vals Bezig 15:20-15:50
Beats by Esko 15:50-16:10
Snelle 16:10-16:40
Beats by Esko 16:40-17:10
Justice Toch 17:10-17:40
Beats by Esko 17:40-18:10
Jonna Fraser 18:10-18:40
Beats by Esko 18:40-19:00
SBMG 19:00-19:30
Beats by Esko 19:30-19:50
Josylvio 19:50-20:20
Beats by Esko 20:20-20:40
SFB 20:40-21:10
Beats by Esko 21:10-21:30
Boef 21:30-22:00

GO! Après Ski Stage hosted door Jantjes Verjaardag

Willem de Wijs + Rob Ronalds 13:00-14:20
Marco Kraats 14:20-14:40
Tom Haver 14:40-15:00
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 15:00 – 15:20
Quido van de Graaf 15:20-15:40
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 15:40-16:00
Mike Peterson + Jeffrey Tanis 16:00-16:30
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 16:30-16:40
Danny Froger + Danny Nicolay + Yves Berendse 16:40-17:00
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 17:00-17:20
Carnavalsuur: Snollebollekes + Party Friex + Alpenzusjes + Arjon Oostrom 17:20-18:25
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 18:25-18:45
Henk Dissel 18:45-19:05
Yes-R en Ruby Prophet 19:05-19:25
Tino Martin 19:25-19:45
Otto Wunderbar 19:45-20:05
Dave Roelvink 20:05-20:25
 Willem de Wijs + Rob Ronalds 20:25-20:45
Wolter Kroes 20:45-21:05
De Kraaien 21:05-21:35
 Willem de Wijs  + Rob Ronalds 21:35-21:55
Mr. Polska 21:55-22:25

Bij Ons In De Jordaan hosted door Café Nol

Ronald Engel & Hans Kap 13:00-14:30
John Keijer 14:30-14:50
DJ Tobi 14:50-15:10
Pascal Redeker 15:10-15:30
DJ Tobi 15:30-15:50
Danny Froger 15:50-16:10
DJ Tobi 16:10-16:30
Peter Beense 16:30-16:50
DJ Tobi 16:50-17:10
Mart Hoogkamer 17:10-17:30
DJ Tobi 17:30-17:50
Barry van Vliet 17:50-18:10
DJ Showcees 18:10-18:25
Davey Bindervoet 18:25-18:45
DJ Showcees 18:45-19:00
Dries Roelvink 19:00-19:20
DJ Showcees 19:20-19:35
Danny Nicolay 19:35-19:55
DJ Showcees 19:55-20:10
Yves Berendse 20:10-20:30
DJ Showcees 20:30-20:45
Quincy 20:45-21:05
DJ Showcees 21:05-21:10
Robert Leroy 21:10-21:30

Foute Feest Festijn
Soul & Disco by UpgreatZ

Team TNT 13:00 – 14:30
The Boy Next Door 14:30-15:30
Jody Bernal 15:30-16:30
Billy The Kit 16:30-17:15
DJ Galaga 17:15-18:00
Jeroen Post 18:00-18:45
OJKB + Anita Doth 18:45-19:45
DJ Cor 19:45-20:15
Klubbheads vs BoozyWoozy 20:15-21:00
Harde Rammers 21:00-22:00

Disco Bingo Paradijs powered by Holland Casino

UpgreatZ 14:00-21:30
Disco Bingo 17:00-17:20
Disco Bingo 18:00-18:20
Disco Bingo 19:00-19:20
Disco Bingo 20:00-20:15

Hollands Glorie

Presentatie: Emilie Sleven  
Deon Leon 14:30-14:45
Nick Nicolai 14:45-15:00
Anno van Wanrooy 15:00-15:20
Marco de Hollander 15:20-15:40
John de Bever 15:40-16:00
Havenzangers 16:00-16:20
Tamara Tol 16:20-16:40
Jan van Est 16:40-17:00
Sieneke 17:00-17:20
Rene Schuurmans 17:20-17:40
Nelis Leeman 17:40-18:00
Gebroeders Ko 18:00-18:20
Jaman 18:20-18:40
Ferry de Lits 18:40-19:00
Django Wagner 19:00-19:20
Stef Ekkel 19:20-19:40
Jeroen van Zelst 19:40-20:00
Jeffrey Heesen 20:00-20:20
Joeri Plaizier 20:20-20:40
Wesley Klein 20:40-21:00
Roy Donders 21:00-21:20
Alex 21:20-21:30
Share via